Pro pochvaly, připomínky a náměty použijte formulář, který je dole

Recept

Marek | 19.06.2023

Prosím o recept na výborný Cheesecake.

přihláška vs poznámka

Mezi Poli | 11.06.2019

Bylo to naprosto užasný jakožto všechny předešlé ročníky... super a díky vám chlapíkům organizátorům jste faaakt machři...užili jsem si to jako pokaždé od samého počátku vzniku tehle cyklo-hledačské soutěže ..ale prosíme vas kluci ...my už nechceme startovní číslo 1748...ano? tak se tímto přihlašujeme do 6 ročníku,který je vlastně jako že 5tým..děkujeme:-)))))

Re: přihláška vs poznámka

V. | 11.06.2019

...ne pátým, ale sedmým

Turín

Marek | 10.06.2019

Jsem rád, že vám to dopadlo na jedničku. Co mi to ale dalo v tom Turíně... :-)
Příště už to musí vyjít i bez té pouti. Jste skvělí, že jste zvládli tolik účastníků.

Hostinec U Lípy

Jarda | 10.06.2019

Celý náš tým si "závod" užil, příští rok určitě jedeme znovu za poznáním kraje, dostali sme se do míst o kterých jsme ani nevěděli že existujou, člověk by měl čas od času zabrzdit a kochat se krajinou. Parádně připraveno, velký dík.

Díky!!!

Křižáci | 10.06.2019

Děkuji všem organizátorům za skvělou akci a už teď se těšíme na příští rok!!!
Cyklistice ZDAR!!

Boží!!

Vlčí smečka | 09.06.2019

Jménem naší skupiny koloběžkářů bych chtěla poděkovat za tuto akci. Perfektní organizace, chutné občerstvení, pohodová atmosféra a krásné ceny. Mile mě překvapila mě velká účast! Děkujeme a za rok se těšíme na shledanou :)

Díky

Monty a Míša | 08.06.2019

Pánové a celý Team,díky za úžasně uspořádanou akci. Bylo to to nejlepší co jsem kdy zažili. Jen tak dál. Ještě jednou moc děkujeme

Nový svět

Plech U365 | 04.06.2018

Poslední stanoviště Novosvětský rybník. Čas příjezd 16.30. To stíháme. Nemůžeme najít příjezd k rybníku. Vysoká není vysoko, ale je rozlehlá. U křížku pro pocestné konečně odbočka. Pod hrází zahodíme kola a škrábeme se na hráz. A jéje pramice!! Naše ženy prohlásily, že je ani nenapadne vlézt do té kocábky. Jsme muži a tak se pochlapíme a naskákáme do lodi. Čára ponoru tak 2 cm pod okrajem lodi. Veslování stylem cik cak rychlostí tak 2 uzly za hodinu k ostrovu je hračka. Ještě že je ten ostrov jen jeden. Na ostrově po okružní plavbě kolem rybníka zaměřeny 4 doubky. Vybíráme přístaviště. Děda vyskakuje na břeh a padá přímo do vosího hnízda. Vosy nemají nic lepšího na práci než napadnout dědu. Rychle vytahujeme kotvy a veslujeme od břehu ostrova, ať nejsme oteklí všichni. Děda zkušeně prohrábne hnízdo pod ptákem a zajásá. Nejraději by skočil do vody a zchladil pobodané nohy, ale rychle najdeme náhradní přístaviště a vezmeme ho na palubu. Po další cik cak plavbě s uvítáním kde jste tak dlouho a co jste to tam u toho ostrůvku předváděli, padáme do náručí zcela otupělých ženštin na břehu. Děkujeme klukům za obohacující plavbu. Ahoooooj za rok

Peklo

Plech U-325 | 24.05.2017

Rybníky na Pekle byly letos opravdu peklem. Orientační bod bříza u přítoku. Pohoda. U přítoku asi 15 břízek. Grrr. Tráva udupaná což znamená - někde to tu musí být. Pěkný výhled na labuť sedící na hnízdě v rybníku. U páté břízky zvrat idylky zaměřování azimutu. Zaútočil ze zálohy zákeřně labuťák a neopálená lýtka jsou v ohrožení. Chce mi asi objasnit, že mu jeho družka sedí na vejcích. Rychle zaměřím zbylých 10 břízek a kleště pořád nikde. Labuťák už začíná rudnout a já blednout. Kam to ti dva schovali? Pojímám podezření, že labuťák kleště rozsápal a teď se vrhne na mne. Spásný nápad. Co když má rybník více přítoků. Vyklízím zpocený bojové pole a jedu hledat jiný přítok. Již zdálky svítí kleště v travičce. Úleva. Mrknu ještě na labuťáka jak si spokojeně vrtí ocasem. Vzdávám hold klukům, jak si holt umí vybrat místo činu. Díky moc a těším se na rok 2018.

1 | 2 >>
Přidat nový příspěvek

 

Starší příspěvky naleznete zde