PODĚKOVÁNÍ

 
Letos je všechno jinak, takže jsme v cíli poděkovali hlavně závodníkům, kteří nás v tom nenechali a přijeli. Dále sponzorům za podporu. 
 
Ostatním děkujeme zde:
 
 
Starostovi obce Čachotín a též Čachotínu samotnému za poskytnutí bezvadného zázemí, které rádi využijeme i v dalším ročníku.
 

Jardovi P. z Hostince u Lípy ve Zborné za tradiční útočiště pro plánování akce a za sud píva a za zapůjčení žehličky. Věnovanou limču jsme kvůli zimě ani nenačali.

 

Kraji Vysočina za podporu.

 

Martě B. za pestrobarevné limči  a nealko píva. Příště musíme vzít více šmoulích ZONEK.

 

Kláře P. za zprostředkování výroby vítězných pohárů, které byly letos opravdu vydařené.

 

Aničce H., Marušce H., Mirce V., babičce Mirce L., Janě J.a babičce Marušce H. za vynikající buchty, bábovky, muffiny a řezy, vánočky a rohlíčky.

 

Obchodnímu řetězci Kaufland za nejgumovější rohlíky, které nejenže jdou napíchnout na párkovač, ale možná by se daly i nafouknout jako balónek :-)

 

Strejdovi řezníkovi za výborné párky, které se vám nikdy nepřejí.

 

Markétce V. za dopravu materiálu tam i zpět, dovezení kol, za dokonalou výrobu párků v rohlíku a za točení píva a za džúbox.

 

Strejdovi Jardovi S. za poskytnutí žebřiňáku u Stodoly krásných krámů ve Vepříkově.

 

Janě J. za zapůjčení zavařovacího hrnce na ohřev vody, který jsme nakonec nepotřebovali a za oběd, který nám přinesla v průběhu zářijového termínu, čímž rozmrazila naše ztuhlé žaludky.

 

Rádě za rozdávání cen vítězům i dětským účastníkům.

 

Zdendovi J. za komunikaci s hasiči a pomoc při sklízení a tipy na místní hezká místa.

 

Davčovi V. za propagaci akce mezi spolužáky až v daleké Jihlavě a za rozbití dvou pumpiček, zablácení sedmi kol a odření jednoho auta.

 

Biki a Pipi za sběr kleští po závodě.

 

A ministrovi Prvosence, že nám vyhověl a počkal s vyhlášením nouzového stavu až na pondělí po závodě.